R2 Online

R2 Online cover image
3.34 / 5
Głosów:47
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

R2 Online to jedna z najpopularniejszych gier MMORPG w krajach takich jak: Japonia, Korea, Chiny, Tajwan czy Rosja. Tytuł ten zebrał nie małe grono fanów w wyżej wymienionych państwach z powodu niezwykle rozbuowanego systemu walk PvP, GvG (Guild vs. Guild) oraz trybów podboju określonych lokacji (np. miasta, zamki). Akcja w grze jest bardzo żywa za sprawą sterowania oraz dopracowanych animacji postaci w trakcie walki.

 
Gracz ma do wyboru cztery standardowe klasy postaci: Warrior, Ranger, Elf oraz Assassin. Mimo tylko czterech dosyć oklepanych klas postacie są bardzo różnorodne, ponieważ każda z nich może zostać przetransformowana na prawie setkę innych kombinacji. Wszelkie przedmioty, które zdobyć można w świecie R2 Online nie posiadają limitów poziomów doświadczenia. Tego typu zabieg owocuje jeszcze fajniejszym systemem PvP. Nisko poziomowa postać ze znakomitym uzbrojeniem może zaskoczyć nie jednego highlevel-owca. 
 
Olbrzymi nacisk położony został na system gildi i walk pomiędzy nimi. Co najlepsze, walki pomiędzy poszczególnymi teamami nie są toczone o przysłowiową pietruszkę. Podbijając kolejne terytoria i gildie można budować namacalną potęgę, która wiąże się ze zdobywaniem szacunku i uznania u innych graczy. 
 
Jutro (20.06.11) ruszają testy tej gry i mamy dla Was przygotowaną pokaźną ilość kluczy. 

Dodany przez admin ponad 12 lat temu


40 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube