Super Monday Night Combat

Super Monday Night Combat cover image
3.10 / 5
Głosów:10
StrzelankiZręcznościoweMOBA3dHero shooter
Oficjalna Strona

Super Monday Night Combat to niekoniecznie znana marka dla posiadaczy „blaszaków”. Jest to kontynuacja Monday Night Combat, wydanej pierwotnie na XBOX Live.

SMNC to połączenie strzelanki TPS (widok trzeciej osoby) z zasadami gier MOBA, które zostały zapoczątkowane od modu do Wacrafta 3 – Defense of the Ancients, w skrócie DOTA. Jednak w porównaniu do oryginału, całe uniwersum jest tutaj… nowoczesne, żeby nie powiedzieć zmechanizowane. Nie ma drzew, kraczków, antycznych towerek, tylko myślące roboty i wszelka automatyka, co nie musi się każdemu podobać.  

Również bohaterowie zostali stworzeni w tej konwencji, chociaż twórcy dodali im trochę „groteski”, bo niektórzy z nich wyglądają, jakby wyszli właśnie z psychiatryka. Jeden wygląda na futbolistę amerykańskiego z nadwagą, inny na kowboja, a jeszcze inny na Terrianina z serii Starcraft. Totalna mieszanka kulturowa i estetyczna.

Rozgrywka dzieli się na kilka trybów, podczas których będziemy bronić miejscówki przed najazdem cyborgów, a w innej toczyć standardowe boje Team Deathmatch.

Super Monday Night Combat działa na zasadzie Free2Play i jest dostępny wyłącznie poprzez platformę STEAM.

 

guru


Dodany przez guru prawie 12 lat temu


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube