The Repopulation

The Repopulation cover image
2.57 / 5
Głosów:7
RPGPrzygodoweSandbox
Oficjalna Strona

The Repopulation to gra sci-fi, która jest MMORPG z elementami Sandboxa, czyli dostajemy pozwolenie na dowolne modyfikowanie świata otaczającego nas w rozgrywce.

W grze bierzemy udział jako jeden z żołnierzy w wojnie - a dokładniej klonem, który w niej uczestniczy – na planecie Rhyldan. W procesie tworzenia naszego avatara będziemy mogli wybrać do jakiej narodowości pragniemy dojść ( OWON - One World, One Nation lub FPR - Free People’s Republic) bądź utworzyć własną, która w tej grze funkcjonuje na przykładzie gildii. Do trzeciej wymienionej opcji są umieszczone licznie przywileje, takie jak np.: budowanie własnych miasteczek o które będziemy walczyć budując liczną ilość wieżyczek i murów obronnych, a także domów mieszkalnych, miejsca zatrudnienia i tym podobnym. Po wybudowaniu miasta mogą nastąpić bitwy w trybie oblężniczym o takie miasteczko.

Co ciekawe, w grze doświadczymy wiele zjawisk, które dotykają w podobny sposób problemy realnego świata, czyli kataklizmy lub powiększenie się danego gatunku zwierząt, roślin. Rozwój naszej postaci jest oparty na dużej ilości drzewek, których ilość łącznie wynosi 100, które dzielą się na 15 leveli zaawansowania. Jesteśmy więc przygotowani na dziedziny takie jak: General, Crafting, Rouge, Combat, Medical. Ciekawostką jest także to, że gra NIE POSIADA SYSTEMU ZDOBYWANIA POZIOMÓW, czyli oznacza to, że nie będzie okazji do zapytania: „Który masz lvl?”.

Przewidywalna data produkcji to nadchodzący rok 2014. Według mnie jest to pozycja warta śledzenia, a później zagrania w wolnym czasie. 


Dodany przez DanseMacabre około 9 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube