The Settlers Online

The Settlers Online cover image
2.64 / 5
Głosów:97
StrategiczneEkonomiczne
Oficjalna Strona

The Settlers Online przenosi znanych wszystkim osadników do przeglądarki. Za konwersję marki odpowiada to samo studio co za oryginał czyli Blue Byte. Znając wartość gry i przywiązanie graczy do niej wykorzystali oni te same elementy rozgrywki co w poprzednich częściach.

Cała zabawa polega na umiejętnym i zrównoważonym rozwoju naszego królestwa. Fundamentem każdej osady jest sprawna sieć dystrybucji towarów aby tego dokonać musimy wznosić nowe budynki oraz systematycznie je ulepszać oraz dbać aby nasi podopieczni mieli wszystkiego pod dostatkiem. Po odpowiednim rozwinięciu naszej gospodarki należy zatroszczyć się o naszą armię, gdyż to ona stanowi trzon naszej potęgi i tylko dzięki niej możemy nasze imperium rozbudować.

Sporą różnicą pomiędzy przeglądarkowymi osadnikami a klasycznymi jest aspekt sieciowy. Obok nas znajdują się mniejsze lub większe królestwa zarządzane przez innych graczy z którymi to się sprzymierzać, handlować a nawet walczyć. Cała gra została okraszona kolorową i miłą dla oka oprawą artystyczną przypominającą pierwsze odsłony cyklu.


W grze zaimpletowano system mikro płatności. Jest tak zbalansowany iż nie potrzebujemy wydawać naszych pieniędzy gdyż to wszystko możemy zdobyć poświęcając trochę więcej czasu i przykładając się do rozgrywki. Gra obecnie znajduje się w otwartych beta testach ale zaznaczam że po ich zakończeniu konta pozostaną, dodatkowym argumentem za wypróbowaniem tytułu jest polska wersja językowa.+ Rozbudowany system gry
+ Bazująca na serii gier Settlers
+ Darmowa
+ Działa w przeglądarce
+ Ciągle w produkcji


- System walk i handlu
- Nużąca


Dodany przez mariusz12345d ponad 10 lat temu


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube