Victory: The Age of Racing

Victory: The Age of Racing cover image
3.23 / 5
Głosów:13
ZręcznościoweSportoweWyścigoweSymulatory
Oficjalna Strona

Victory: The Age of Racing to Racing MMO. Jest to symulator dynaminczy i prężnie rozwijajacy sie pod skrzydłami studia GamersFirst. 

W grze wcialemy się w kierowcę wyścigowego i jednocześnie menadżera drużyny a naszym celem jest zdobycie mistrzostwa. Ścigamy się bolidiami F1 z epoki, za zwyciestwą w wyścigach z innymi graczami zdobywamy kapitał, który wydajemy na ulepszenie naszej maszyny. Autorzy oddalu nam dużo opcji personilizacji samochodu i oprócz wyglądu możemy wpływać na 6 jego atrybutów jak np. waga lub aerodynamika lub moc. Opiera się to na systemie blokowym. 

Możemy się ścigać na ponad 20 torach, każdy jest całkowicie inny. Niektóre opierają się na realistycznych, które istniały w latach 60 ubiegłego wieku. Gra opiera się na realistycznej fizyce, samochody można łatwo uszkodzic a nie rozważna jazda prowadzi do tego, że nasz samochód kończy poza torem. 

Tytuł znajduje się obecnie od dłuższego czasu w otwartej wersji beta i wartyo się nim zaintersować gdyż nie ma wielkich wymagań a jest ciekawaą alternatywą to współeczesnych gier wyścigowych. 

  • + Fizyka jazdy
  • + Realizm
  • + Personalizacja
  • + Niskie wymagania

Dodany przez mariusz12345d około 11 lat temu


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube