War Thunder

War Thunder cover image
3.48 / 5
Głosów:91
StrzelankiZręcznościoweSymulatory
Oficjalna Strona

War Thunder to darmowy tytuł MMO traktujący o powietrznych bitwach nad olbrzymimi irealistycznymi mapami w okresie drugiej wojny światowej i nie tylko. Za produkcję i wydanie odpowiedzialne jest studio z doświadczeniem, który stworzyło serię Birds pof Prey a jest nim Gajin.

W grze przejmujmey stery nad samolotami z okresu drugiej wojny. Pilotując je, bierzemy udział w ogromnych bitwach po jednej ze stron konfliktu i staramy się zestrzelić wrogie maszyny za wszelką cenę. Do naszej dyspozycji twórcy oddali kilkadziesiąt maszyn i ciągle dodają nowe. Możemy wybierać pomiędzy tymi należących do Niemiec, Związku Radzieckiego, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych. Każdy samolot jest odwzorowany ze zdjęć i planów a więc oddaje rzeczywisty jego wygląd oraz możliwości wraz z najdrobniejszymi detalami.

War Thunder stanowi ideał pomiędzy realizmem a zręcznościówką. Sterowanie nie należy do banalnych ale łatwo można go skonfugurować do własnych potrzeb. Gra jest tytułem MMO więc spotykamy się w niej z systemem rozwoju. Jest ona bardzo podobny do konkurenyjnego z Wargaming.net ale według mnie jest bardziej przyjazny graczom. Pilot może modyfikować maszyny, kupować różne ulepszenia, zmieniać silnik, pancerz a także uzbrojenie oraz charakterystyczne malowanie i wzory na maszynie.

Swoje maszyny sprawdzamy w boju przeciwko kiludziesięciu innym. Potyczki nie trwają zbyt długo ale są wymagajace. Na naszej dordze oprócz samolotów stoją też jednostki lądowe jak artyleria i ciężkie pojazdy bojowe, które przyjdzie nam niejednokrotnie zniszczyć. Twórcy zaserwowali nam też wiele interakcji społecznych, które należą już do standardu takich jak klany, sojusze i starcia pomiędzy nimi. 

Tytuł jest godny polecenia wszystkim wyjadaczom oraz amatorom poodniebnych bitew a za doznania wizualne zadba szczegółowa i atrakcyjna grafika.

 

+ Grafika

+ Gameplay

+ System zniszczeń


Dodany przez mariusz12345d około 11 lat temu


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube