World of Warships

World of Warships cover image
3.26 / 5
Głosów:27
StrzelankiZręcznościoweSymulatory
Oficjalna Strona

Wargaming, twórcy World of Tanks oraz zbliżającego się wielkimi krokami World of Warplanes, szykują dla nas kolejną niespodziankę. Po czołgach i miejmy nadzieje, już niedługo samolotach kolejną część drugo wojennych „symulacji” przyjdzie nam przeżyć z perspektywy statku. Mimo, że tego typu gry mają grupę oddanych fanów, z góry wiadomo że ta gra z serii World of… będzie cieszyć się najmniejszą popularnością. Chyba że producent odpowiednio nas do tego zachęci, a jak na razie wiadomo pracuje nad tym aby gra była nie tylko przystępna ale też a może przede wszystkim atrakcyjna.

Podstawową zaletą, tej gry o statkach w porównaniu z wieloma innymi symulatorami jest dynamika. Takie elementy jak, flankowanie, osłanianie sojuszników czy nawet otwarta walka, w której kolejne elementy statku uginają się pod ostrzałem będą na porządku dziennym.  Co do samych statków do wyboru oddane nam zostanie kilkanaście z pośród trzech głównych rodzajów. Lotniskowce, zapewniające wsparcie powietrzne. Okręt bojowy i krążowniki będą potężnie uzbrojone ale poruszanie się nimi bez osłony szybko może skupić ogień wrogich dział doprowadzając do jego straty. Lekki niszczyciel, będzie szybki i zwrotny, jego głównym zadaniem będzie flankowanie celów.
 
Co do map, na których będzie odbywać się walka, na razie nie wiemy zbyt wiele. Na pewno będą to różne znane miejsca bitew z okresu drugiej wojny światowej, a przynajmniej na nich wzorowane. Spotkamy się z różnymi warunkami pogodowymi, od których zależeć będzie sposób rozgrywki, dzięki czemu każda gra będzie bardzo różnorodna.
 
Czekam na tę grę jak na pozostałe tytuły twórców. Już raz przekonałem się, że dobrze wykonana gra, może zachęcić największego sceptyka, mam nadzieję że jak w przypadku WoT i WoBS pozytywnie mnie zaskoczy.
 

Dodany przez mariusz12345d ponad 11 lat temu


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube