World of Speed

World of Speed cover image
3.00 / 5
Głosów:4
ZręcznościoweWyścigoweSymulatory
Oficjalna Strona

World of Speed to wyścigówka w wersji MMO znacząco różniąca się od innych gier z tego gatunku. Po pierwsze nie jest to prosta gra (pad wysoce wskazany), a po drugie jest to podejrzewam pierwsza pozycja, która stara się odejść od utartego wcześniej schematu. Owszem ścigamy się z innymi graczami autami, ale dojechanie przed innymi zawodnikami na metę nie zawsze gwarantuje wygraną. Cóż więc zapewnia nam zwycięstwo? Punkty. Te można w każdym wyścigu zdobyć po przez wykonywanie konkretnych zadań, przykładowo: driftowanie, siedzenie na ogonie przeciwnika czy podążanie wyznaczoną ścieżką. Oczywiście czas i dokładność wykonania zadania także jest brana pod uwagę.  Rozgrywka nastawiona jest na grę zespołową, więc wykonanie wszystkich zadań lepiej od drużyny przeciwnej nie jest możliwe bez komunikacji z członkami naszego teamu.

W grze pojeździmy sobie prawdziwymi furami najpopularniejszych marek samochodowych. Finalna lista dostępnych pojazdów jeszcze nie jest gotowa z uwagi na ciągle trwające negocjacje licencji. Dodatkowych emocji dodają ładne mapki, na których rozpoznać można prawdziwe budynki z największych europejskich miast.

Ściganie się ze znajomymi w World of Speed ma być ułatwione po przez zakładanie i dołączanie do Motor Club’ów. Po osiągnięciu sukcesów kluby nagradzane będą własnym garażem oraz innymi bonusami.


Dodany przez admin prawie 10 lat temu


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube