Adventure Time Battle Party

Adventure Time Battle Party cover image
3.40 / 5
Głosów:5
MOBAFantasy2dDla dzieci
Oficjalna Strona

Adventure Time Battle Party to gra MOBA skierowana do najmłodszych graczy, która pracuje na przeglądarkach z wtyczką Unity Web Player.

Gra jest oparta w całości na animowanym serialu dla dzieci - Adventure Time, posiada więc styl graficzny wyjęty wprost z bajki, bardzo kolorowy, wesoły i atrakcyjny dla młodszych graczy. Grywalne postacie, które dostajemy do dyspozycji to bohaterowie znani z kraskówki tacy jak Finn, Jake, BMO, Ice King, PB, LSP, Marceline, Flame Princess, Lich King, Fionna, Peppermint Butler i wielu innych. Podobnie jak w innych grach typu MOBA celem rozgrywki jest zniszczenie bazy przeciwnika lub - nietypowo - zdobycie największej liczby punktów w określonym czasie. Zasady rozgrywki są stosunkowo proste i łatwe do opanowania. W trakcie trwania meczu zajmujemy się jedynie levelowaniem postaci, natomiast przedmioty, a właściwie zestawy przedmiotów dobieramy przed jego rozpoczęciem.

Adventure Time Battle Party umożliwia potyczki w trybie 3vs3, linie po których poruszają się minionki są dwie, na liniach znajdują się wieże, a mapy są także "uzbrojone" w dżunglę. Za każdy rozegrany mecz dostajemy specjalną walutę, którą możemy przeznaczyć do zakupu skórek dla bohaterów lub nowych zestawów przedmiotów.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube