Age of Conan

Age of Conan cover image
3.50 / 5
Głosów:163
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Age of Conan jest to gra stworzona przez studio FunCom, co ważniejsze gra jest w pełni spolszczona nie tylko kinowo ale i dialogowo.

Ten MMORPG jest płatny ale dostosowany do polskich realiów cenowych, bo płacimy tu polską walutą, grając na polskich serwerach. Aktualnie AoC działa w darmowym modelu płatności.

W tej grze nie znajdziesz rożnych ras, takich jak elfy czy orkowie… tutaj są po prostu ludzie, ale podzieleni na 3 nacje (każda ma swoje plusy i minusy). Sa to Aquilończycy, Cymmeryjczycy, Stygijczycy. W grze dostępne są cztery klasy postaci: żołnierz, kapłan, łotr i ma, ale każda z tych klas ma kilka profesji co zwiększa wachlarz wyboru.

Gra jest dopasowana nawet do tych wybrednych graczy. Jeżeli lubisz klasy postaci ze skillami AoE to spoko, znajdzie się! Jeżelik preferujesz walkę na dystans albo skradanie - nie ma sprawy!

Ogólnie klasy są podzielone tak, by zadowolić większość graczy MMO.

Co wyróżnia AoC od pozostałych gier MMO? Przede wszystkim klimat świata Conana.W grze widać, że to jest to surowy i brutalny świat. Jest on krwawy, brudny, seksistowski i wulgarny, czyli taki jaki był świat w serii "Conan Barbarzyńca".

Drugą bardzo ważna rzeczą jest sam system walki. Jest to na swój sposób innowacja w świecie MMO. Pierwsza rzeczą będą tarcze kierunkowe - tak jak w prawdziwym życiu, kiedy walczy się bronią białą, ciosy mogą nadejść z rożnych stron, więc to gracz decyduje która strona naszego ciała ma być bardziej chroniona przed ciosami. Sama walka też nie odbywa się klikając na przeciwnika… tu trzeba się wykazać taktyką i umiejętnościami, bo rożne klawisze odpowiadają za rożne ciosy, co sprawia, ze każdy gracz w świecie AoC będzie nie lada wyzwaniem dla nas.

Gra posiada watek fabularny dla pojedynczego gracza jak i masę questów w samej grze dla wszystkich - niektóre z nich są naprawdę ciekawe (i nagrody za nie też).

Oczywiście nie wspominam tu o możliwości zakładania własnych gildii, sojuszy i tworzenia własnych forte,c bo to nie nowość w świecie MMO, a w AoC też tego nie brakuje.

Podsumowując: jeżeli chcesz zagrać w grę, która naprawdę trzyma klimat, lubisz wyzwania PvP, marzą ci się oblężenia na fortece na grzbiecie mamuta i masz dosc cukierkowych MMO gdzie małe wróżki z patykiem w ręku rzucają słodkie czary… to MMO jest po prostu idealne dla ciebie.

Dodał: Spawn

Aktualizacja: polska wersja gry nie jest już wspierana.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


85 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube