Alita: Battle Angel – The Game

Alita: Battle Angel – The Game cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGAnimeSci-fi3d
Oficjalna Strona

Alita: Battle Angel - The Game to mobilne MMORPG, którego fabuła została osadzona w świecie opartym o historię opowiedzianą w kinowej produkcji o tym samym tytule.


Warstwa Fabularna

Gracze przyjmują rolę zagubionych w labiryntach Żelaznego Miasta ludzi, którzy postanawiają wesprzeć bohaterkę filmu, czyli Alitę oraz jej przyjaciela, cyborga Hugo. Fabuła gry jest ściśle powiązana z tą filmową, a sam film został stworzony na bazie opowieści zawartej w klasycznej mandze Battle Angel Alita.

Tytułowa Alita to uśpiony przez wieki starożytny cyborg, który zostaje naprawiony i przywrócony do życia przez doktora Ido. Doktor stara się uchronić swoją nową przyjaciółkę przed zabójczą siłą, która drzemie w niej samej. Z drugiej strony pojawia się Hugo, próbujący pomóc bohaterce w odzyskaniu pamięci, co może wyzwolić jej prawdziwy potencjał.

Rozgrywka

Rozgrywka jest dynamiczna i satysfakcjonująca, ze względu chociażby na sam system walki, doskonale dopasowany do urządzeń mobilnych. Gracze mogą brać udział w rozmaitych aktywnościach PvE oraz PvP w miejscach dobrze znanych ze szklanego ekranu. Sednem zabawy jest rzecz jasna ciągły rowój postaci przez wykonywanie kolejnych zadań i pokonywanie coraz bardziej wymagających przeciwników. Dodatkową atrakcją jest mnóstwo opcji personalizacji wyglądu bohaterów prowadzonych przez graczy.

Technikalia

Cyberpunkowy klimat został odtworzony w trójwymiarowym środowisku, co prezentuje się bardzo dobrze, pomimo ograniczonych możliwości urządzeń mobilnych.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube