All Points Bulletin

All Points Bulletin cover image
3.57 / 5
Głosów:116
StrzelankiZręcznościowe3d
Oficjalna Strona

All Points Bulletin to pierwsza gangsterska gra akcji, która stworzona została tylko i wyłącznie jako MMO (bez trybu dla pojedynczego gracza).

Za tę ciekawą produkcję odpowiada firma Real Time Words, natomiast wydawnictwem zajmuje się Electronic Arts Inc. Aktualnie gra znajduje się w fazie testów, lecz jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne. Warto wspomnieć, że założycielem firmy Real Time Words jest David Jones - jeden z twórców serii Grand Theft Auto.

Akcja gry toczy się w czasach współczesnych, gdzie na ulice wychodzą setki gangsterów (graczy), aby walczyć o wpływy, respekt oraz terytorium. Od gracza zależy, czy chce być stróżem prawa i walczyć w szeregach policjantów, czy być żądnym krwi gangsterem. Gra została wyposażona w bardzo potężny edytor postaci, więc jesteśmy w stanie niemal zwirtualizować siebie! Mamy również dostęp do szerokiej gamy strojów, broni, stacji radiowych oraz samochodów.

Z powyższego akapitu wynika, że walka toczy się pomiędzy dobrem, a złem, gdzie ataki takie jak ten na World Trade Center są niczym więcej jak codziennością. Gra kręci się wokół statusu wśród swojej organizacji oraz pieniędzy. Im wyższe te czynniki - tym więcej mamy możliwości. Respekt jest głównym czynnikiem, który gracz musi starać się podnieść jak najwyżej.

Poszczególne miasta zostały podzielone na dzielnice, które mogą być kontrolowane przez policjantów lub gangsterów. Autorzy naprawdę postarali się, żeby ta gra przypominała chociaż po części sławne GTA. Każdy, kto wie co to za gra powinien spróbować swoich sił w APB.

Do zobaczenia w grze!

Tu byłem. Duch.


Dodany przez Merol około 14 lat temu


112 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube