Alliance of Valiant Arms

Alliance of Valiant Arms cover image
3.62 / 5
Głosów:255
StrzelankiSymulatory3d
Oficjalna Strona

Alliance of Valiant Arms (A.V.A) to sieciowa strzelanina, stworzona przez południo-koreańskie studio Redduck, a sama gra jest debitutem tego zespołu na arenie międzynarodowej.

Tytuł jest w pełni darmowy, a sama gra przenosi nas w środek konfliktu pomiędzy Unią Europejską ze wsparciem USA przeciwko Rosji i Chinom. Cała idea stanowi wyobrażenie trzeciej wojny. Wcialemy się w żołnierza po jednej ze stron konfliktu i ruszamy na rozłegłe pola walki w centrach miast i dużych aglomeracji. 

Gra jest typowym shooterem przypominajacym popularne Call of Duty czy Battlefield. Autorzy graczom oddali do dyspozycji kilka znanych, lecz zmodyfikowanych trybów gry - mamy więc Annihilation (Deathmatch), Demoliton (Podkładane bomb), Transport (Eksorta walizki), Escort (Ochrona czołgu) ostatni tryb to Free for All, który jest zupełną wariacją, w której każdy walczy przeciwko każdemu. 

W Alliance of Vailant Arms mamy możliwość gruntownej modyfikacji wyglądu naszej postaci począwszy od wyglądu, stroju, aż po wyposażenie. To ostatnie zakupujemy każdorazowo przed rozpoczęciem każdej rundy. Usprawnienia do broni obejmują między innymi lunety, celowniki laserowe, uchwyty oraz tłumiki, przy czym musimy uwzględnić fakt, iż niektóre komponenty pasują tylko do pewnych typów broni.

Cała gra jest okraszona piękną grafiką na silniku Unreal 3, przy czym nie wymaga dużo od naszej maszyny bo gra została odpowiednio zoptymalizowana. Studio położyło też nacisk na realistyczny wygląd i działanie rozmaitej broni. Dodatkowo otoczenie podlega częściowym zniszczeniom. 

Gra jest dobrą alternatywą dla osób, które wolą zagrać w coś darmowego, dużego i dopracowanego zamiast podobnych gier z półek sklepowych.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez hordar ponad 14 lat temu


124 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube