Ancients Reborn

Ancients Reborn cover image
3.33 / 5
Głosów:3
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Ancients Reborn to w pełni trójwymiarowe fantastyczne MMORPG z otwartym światem i mnóstwem możliwości. Rozgrywka nawiązuje do klasycznych tytułów, jednak została dostosowana do współczesnych urządzeń mobilnych.


Warstwa Fabularna

Ancients Reborn prezentuje rozbudowaną warstwę fabularną odkrywaną w trakcie rozwoju postaci i wykonywania kolejnych zadań. Świat gry zamieszkały jest przez rozmaite fantastyczne stworzenia i wypełniony magią oraz nadnaturalnymi zjawiskami.

Rozgrywka

W Ancients Reborn jest co robić. Gra w dużym stopniu nawiązuje do klasyków gatunku. Mamy więc tutaj masę tradycyjnych rozwiązań, takich jak rozwój postaci, systemy ekwipunku i craftingu, eksplorację rozległego otwartego świata, questy, dungeony, drużyny, gildie i wiele innych. Wśród tych mechanik znalazł się także unikalny system robotników pozwalający na zatrudnianie niezależnych postaci, które zdobywają surowce nawet, gdy użytkownicy sa off-line.

Crafting jest o tyle ważny, że konkretne umiejętności podnoszą zdolności bojowe postaci. Jest to istotne zarówno podczas PvE, jak i PvP.

Otwarty świat gry nie posiada żadnych ograniczeń. Oznacza to, że nawet początkujący gracze mogą spróbować swoich sił w najtrudniejszych wyzwaniach.

Technikalia

Gra posiada nieco "starożytną", ale przyjemną dla oka trrójwymiarową grafikę. Jest przeznaczona na urzadzenia mobilne.

Za produkcję odpowiada studio Xisle Games.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube