Animal Jam

Animal Jam cover image
Brak ocen
LogicznePrzygodoweTowarzyskie2dDla dzieci
Oficjalna Strona

Animal Jam to idealna gra MMO dla najmłodszych. Za produkcję odpowiada studio WildWorks oraz National Geographic.

Gra została wykonana w pięknym, kreskówkowym stylu, jest kolorowa i bardzo sympatyczna.

Rozgrywka polega na eksplorowaniu kolorowego świata, czatowaniu, graniu w minigry i zabawie - możemy dla przykładu grać z innymi graczami w kręgle, dawać koncerty muzyczne czy się na nich bawić wesoło tańcząc. Możliwości interakcji ze światem gry jest naprawdę mnóstwo. Twórcy zadbali również o odpowiednie emotki na każdą okazję, niektóre są ładnie animowane.

Tematyka Animal Jam krąży wokół przyrody. Już na początku, podczas tworzenia postaci gracze wybierają jedno z dostępnych zwierzątek. Podczas rozgrywki będą natrafiać na edukacyjne treści, nawiązujące do świata zwierząt, co jest jedną z wielu zalet tej produkcji. 

Mimo, iż jest to typowe MMO, w którym możemy czatować i bawić się z tysiącami graczy z całego świata to pokaźne grono moderatorów czuwa nad bezpieczeństwem dzieciaków, zapewniając, że jest to miejsce bezpieczne od wpływów toksycznych użytkowników. Podczas aktywacji konta rodzic może zdecydować czy chce, aby jego dziecko czatowało wpisujac wyrazy na klawiaturze czy wybierając gotowe frazy ze specjalnej listy.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube