Animal Jam - Play Wild!

Animal Jam - Play Wild! cover image
5.00 / 5
Głosów:2
LogicznePrzygodoweTowarzyskie3dDla dzieci
Oficjalna Strona

Animal Jam - Play Wild! to mobilna aplikacja, która została stworzona na bazie Animal Jam - przeglądarkowego MMO, którym opiekuje się National Geographic.

Ta gra jest wirtualnym placem zabaw dla maluchów, który umożliwia im interakcję z graczami z całego świata.

Wspólnie z przyjaciółmi lub samotnie gracze mogą eksplorować ciekawy świat gry, który jest przedstawiony w kolorowym, kreskówkowym stylu. Jako jedno ze zwierzątek możemy brać udział w rozmaitych grach, zabawach i odkrywać kolejne elementy edukacyjne.

Najważniejszą jednak kwestią jest sprawa bezpieczeństwa maluchów - czat gry jest stale monitorowany przez zespół specjalistów, a rodzice mogą nakładać pewne ograniczenia na konta swoich pociech, aby dla przykładu nie miały możliwości swobodnego czatowania i musiały komunikować się jedynie za pomocą emotek lub listy gotowych zwrotów.

Mobilna wersja Animal Jam tym razem została zrealizowana całkowicie w trójwymiarowej grafice. Poza tym dostajemy sporo innych nowości oraz wszystko to, co było najlepsze w oryginalne, czyli housing, mnóstwo opcji personalizacji postaci, masę ciekawostek do odkrycia i zawartości do odblokowania oraz ogromną społeczność, która nie pozwala się nudzić.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube