Annihilation

Annihilation cover image
2.67 / 5
Głosów:9
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Jedna z nielicznych gier przeglądarkowych oferująca wciągający i niezwykle rozbudowany świat fantasy. Każdy z graczy zakładając swoją postać ma możliwość wcielenia się w jedną z 6 ras oraz 7 profesji. Każdy z tych wyborów ma kolosalne znaczenie dla całej rozgrywki. Wszystkie rasy posiadają własne zalety i wady, profesje natomiast pokaźne zestawy umiejętności do wykorzystania podczas walki.

Rozwój postaci i mechanika walk zostały dobrze przemyślane. Każda postać wraz z awansem na nowy poziom otrzymuje punkty do dowolnego rozdzielenia pomiędzy 7 statystykami. Takie punkty uzyskuje się też za zadania wykonywane na przygodach. Mechanika walk opiera się na systemie rundowym. Walki trwają maksymalnie 15 rund. Każda profesja posiada 4 - 5 umiejętności które wykorzystuje przed rozpoczęciem starcia, oraz 5 - 6 umiejętności które może przypisać do konkretnych rund.

Bardzo istotnym aspektem rozgrywki są też gildie. Razem z towarzyszami broni można wybrać się na przygodę drużynową, gdzie wspólnymi siłami walczy się z najpotężniejszymi przeciwnikami gry, a także toczyć wojny z innymi gildiami, niemal doszczętnie rujnując ich miasta.

Jeżeli cenisz sobie prawdziwe gry MMORPG, pełne nietypowych przygód, nowatorskich rozwiązań i setek wyzwań - ta gra jest dla Ciebie.

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.


Dodany przez malester około 14 lat temu


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube