Ant Wars - MMO

Ant Wars - MMO cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrategiczneSymulatory2dDla dzieci
Oficjalna Strona

Ant Wars - MMO to strategiczna symulacja świata mrówek w wieloosobowym środowisku gry. Gracze mają możliwość pokierowania własną kolonią pracowitych insektów.


Warstwa Fabularna

Ten sieciowy symulator kolonii mrówek w całości skupia się na strategicznych i ekonomicznych aspektach rozgrywki. Warstwa fabularna została potraktowana po macoszemu, zmuszając graczy do domyślania się prawdziwej przyczyny wielkiej mrówczej wojny, w której biorą udział.

Rozgrywka

Ant Wars - MMO oferuje klasyczną dla gier przeglądarkowych mechanikę tekstowej rozgrywki strategicznej. Dziesiątki, a nawet setki graczy dzielą świat, w którym rywalizują o dominację w czasie rzeczywistym. Zabawa zaczyna się od maleńkiej kolonii, która ma szansę na rozwinięcie się we wspaniałe imperium. Gracze rozbudowują i zarządzają mrowiskiem oraz jego mieszkańcami. Rozwój przyszłego mocarstwa jezt zależny od wydajności podziemnych komnat i korytarzy, które należy rozbudowywać i ulepszać.

Prawdziwa siła podzielonej na kasty społeczności mrówek tkwi nie tylko w liczbach, ale takrze w jej efektywności, strategii i w sztuce dyplomacji. Gracze mogą bez przeszkód zakładać nowe kolonie, wszczynać wojny i zawierać sojusze.

Technikalia

Ant Wars - MMO została zaprojektowana z myślą o przeglądarkach internetowych, ale doczekała się ostatecznie także wersji mobilnej.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube