Archlord

Archlord cover image
3.64 / 5
Głosów:193
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Producent: Webzen
Wydawca: Codemasters
Typ: MMORPG
Status: Wydana
Data wydania: Październik 2006
Item Shop: Tak

Archlord to MMORPG nastawiony głównie na PvP. Całość jest osadzona w przesyconym już środowisku fantasy, a pierwotnie została wydana jako P2P w Ameryce Północnej, a później została zmieniona na obecny teraz profil F2P. Na samym początku gra zbierała niesamowiecie mierne recenzje, jednakże od tego czasu się wiele zmieniło i za zmianą patch'y mamy na prawdę bardzo ciekawą produkcję. Gra odznacza się na prawdę ciekawymi opcjami PvP, ładnymi modelami postaci i dobrym systemem craftingu. Do grywalnych klas i ras należą:

Ludzie:

Knight - Rycerze to typowi wojownicy, których spotykamy w innych MMORPG'ach. Najwięcej szkodzą w walce wręcz i bronią białą, posiadają dużą ilość punktów życia i obrony. Dobrzy DPS'ie i Tankowie.

Archer - Łucznicy, którzy zadają obrażenia generalnie tylko z dystansu za pomocą łuków i różnych typów strzał. Są bardzo narażeni na śmierć podczas walki wręcz.

Mage - standardowa klasa magiczna, zadają obrażenia za pomocą różnych śmiercionośnych czarów, są sobie w stanie poradzić z ogromną ilością przeciwników na raz, jednakże ich stan punktów życia i obrony jest bardzo kulejący.

Orkowie:

Berserker - odpowiednicy Rycerzy z rasy ludzi, zadają najwięcej obrażeń podczas walki wręcz. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika u drugiej rasy, mają zwiększoną zręczność podczas walki, przez co zadają szybciej obrażenia.

Hunter - standardowy łucznik, tyle, że u orków. Są bardzo zwinni, zadają głównie obrażenia z dystansu za pomocą łuku. Są mocno narażani w walce wręcz.

Sorcerer - kolejny odpowiednik, tyle, że maga. Rzucają mocarne czary na swoich przeciwników, przeważnie z dystansu. Są mocno podatni na śmierć w walce z bliska, ponieważ mają bardzo małą ilość życia.

Księżycowe Elfy:

Elementalist - najpotężniejsza klasa magiczna w grze. Ich czary są o wiele bardziej wydajne, niż u odpowiedników w innych rasach. Jednak w przeciwieństwie do nich, Elfy mogą wybierać tylko pomiędzy dwoma klasami, gdzie inni mają trzy.

Ranger - połączenie klas Hunter'a i Archer'a. Mogą zadawać obrażenia z dystansu, są mocno podatni przy walce w zwraciu. Typowo DPS'owa klasa w grze.

 

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


99 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube