ARK: Survival Evolved Mobile

ARK: Survival Evolved Mobile cover image
4.50 / 5
Głosów:2
RPGSurvivalSandbox3dZręcznościoweSci-fi
Oficjalna Strona

ARK: Survival Evolved działa i ma się ponoć całkiem nieźle. Można bawić się na PC oraz konsolach, a od teraz również i na urządzeniach mobilnych. Futurystyczna walka o przetrwanie z dinozaurami w rolach głównych dostępna jest na systemach operacyjnych Android oraz iOS. I to całkiem za darmo!

Co ciekawe, ekipy Wildcard oraz War Drum Studios obiecują, że mobilny ARK: Survival Evolved nie jest jedynie kiepskiej jakości portem na telefony. Otrzymuejmy „identyczną grę multiplayer” co na blaszakach, z tym samym terytorium oraz dinozaurami. Jedyną różnicą jest to, że to wydanie jest free-to-play z bardziej przystępną rozgrywką, dostosowaną do urządzeń mobilnych.

Dodatkowo, gra obsługuje crossplay pomiędzy Androidem, a iOS. W bazie danych znajdziemy ponad osiemdziesiąt dinozaurów, w tym również egzemplarze latające. W zasadzie podobno nic się nie zmieniło. Nadal trzeba walczyć o przetrwanie, zbierać zasoby, oswajać prehistoryczne gady oraz rozwijać się. ARK bowiem to futurystyczna produkcja, gdzie epoka kamienia łupanego jest jedynie etapem początkowym.


Dodany przez guru prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube