Arnmoire

Arnmoire cover image
3.33 / 5
Głosów:3
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Arnmoire to polska gra MMO tworzona przez jedną osobę. Gra jest inspirowana old schoolowymi klasykami, takimi jak Lineage 2, Metin2 czy Runescape.


Warstwa Fabularna

Historia ukazana w grze zabiera użytkowników do ogarniętego wielką rozpaczą fanatsycznego świata. Szalony Alchemik, mroczny mag będący uosobieniem czystego zła, oplata rzeczywistość swoimi klątwami, które dają mu władzę nad żywi i umarłymi. Nikt do tej pory nie potrafił przeciwstawić się jego mocy, więc mordercze zapędy złoczyńcy wciąż prześladują nawet tych najspokojniejszych mieszkańców krain.

Świat ogarnęła fala euforii, by zabić złego nieprzyjaciela. Strach nawet przed wyjściem z własnego domostwa lub osady doprowadziły do tego, że całe rodziny zaczęły uczyć się walki, jako najpotrzebniejszej umiejętności. W końcu coś pękło w ludziach i wszyscy zaczęli zbroić się do powstania. Gracze wcielają się w jednego ze śmiałków, trenujących praktycznie nieprzerwanie, by w końcu móc stawić czoła największemu zagrożeniu.

Rozgrywka

Rozgrywka czerpie garściami z klasycznych rozwiązań. Gracze moją do wyboru różne klasy postaci, na podstawie których budują swoich bohaterów. Zabawa skupia się głównie na grindzie, więc głównym zajęciem graczy jest zapewniająca doświadczenie i lepszy sprzęt walka. Uczestnicy zabawy poruszają się w otwartym świecie. Walka toczy się w czasie rzeczywistym.

Poza samą wojaczką w grze znalazło się mnóstwo możliwości, takich jak crafting, mounty, system petów, questy, dungeony, możliwość grupowania się graczy w drużyny i gildie i wiele więcej.

Technikalia

Arnmoire prezentuje trójwymiarową szatę graficzną i oferuje rozgrywkę w czasie rzeczywistym. Gra już od pierwszych faz produkcji jest otwarta i całkowicie darmowa.

Za ten projekt odpowiada tylko jedna osoba - Korseus!


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube