Ashes of Creation: Apocalypse

Ashes of Creation: Apocalypse cover image
2.00 / 5
Głosów:3
RPGZręcznościoweFantasy3dBattle royale
Oficjalna Strona

Ashes of Creation: Apocalypse jest arenowym prequelem Ashes of Creation, w którym kluczową kwestią jest przetrwanie w doświadczającym właśnie zagłady świecie.


Warstwa Fabularna

Fabuła tej produkcji opisuje wydarzenia poprzedzające akcję Ashes of Creation o tysiąclecia. Gracze biorą udział w wielkim katakliźmie, który zmiótł starożytne cywilizacje w pył.

Gra osadzona jest w klimacie high fantasy.

Rozgrywka

Wspólnym mianownikiem wszystkich dostępnych w grze trybów jest walka o przetrwanie zgodnie z zasadami last man standing, zgodnie z którymi zwycięzcą meczu może być tylko jeden z graczy. Oprócz niemal klasycznego battle royale, gracze dostają do dyspozycji także tryby oblężenia zamków oraz inwazji potworów.

Podczas arenowych starć gracze wcielają się w fantastycznych bohaterów władających magią i mieczem. Mogą wykorzystać cały arsenał dostępnych broni i umiejętności. Mechanika walki i pozostałe aspekty gry stanowią podwalinę pod rozbudowę Ashes of Creation.

Technikalia

Ashes of Creation: Apocalypse prezentuje oprawę i klimat na najwyższym poziomie. Gra jest w rzeczywistości nie tylko sieciową arenówką w klimacie średniowiecznego fantasy, ale także polem testowym dla nowych rozwiązań, które mogą zostać zastosowane w Ashes of Creation.

Za produkcję odpowiada studio Interpid.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube