Astonia Reborn

Astonia Reborn cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGFantasy2d
Oficjalna Strona

Astonia Reborn to old schoolowa produkcja MMORPG, która ma do zaoferowania unikatowy, mroczny klimat fantasy w dwuwymiarowej grafice i akcję toczącą się w czasie rzeczywistym.


Warstwa Fabularna

Astonia Reborn dysponuje własnym uniwersum fantasy, pełnym zawiłych historii i tajemniczych stworzeń. Gracze trafiają do tej rzeczywistości w najmroczniejszym momencie jej dziejów. Stworzona przez ludzi cywilizacja stoi na krawędzi upadku, hordy demonów bezpretensjonalnie wałęsają się po ziemi, a dzikie zwierzęta popadły w szał.

Gracze wcielają się w role żołnierzy imperialnej armii szkolonych, by chronić świat i powstrzymać inwazję demonicznych najeźdźców.

Rozgrywka

Astonia Reborn oferuje klasyczną rozgrywkę w widoku izometrycznym, na podobieństwo pierwszych graficznych MMORPG-ów, którymi zagrywaliśmy się w ubiegłym wieku. Pomimo tego, że gra wygląda na bardzo prostą, zawarto w niej mnóstwo ciekawych systemów urozmaicających zabawę. Twórcy zadbali zarówno o zawartość PvE, jak i PvP.

Gracze mogą rozwijać swoich bohaterów dzięki zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia i lepszego sprzętu. System rozwoju postaci pozwala na bardzo dużą swobodę. Gracze pomimo wyboru konkretnej klasy, mogą rozwijać się w zasadzie w dowolnym kierunku. Dodatkowo system profesji pomaga jeszcze lepiej przygotować postać do wyzwań, przykładowo dzięki możliwości przygotowywania magicznych eliksirów lub naprawiania uszkodzonego sprzętu.

Astonia Reborn pozwala graczom na formowanie klanów, a nawet prowadzenia klanowych wojen. Walka opiera się na automatycznym ataku.

Technikalia

Styl graficzny tej gry przypomina hity z końca poprzedniego wieku, kiedy to pierwsze graficzne MMORPG-i dopiero zaczynały swoją przygodę (np. Ultima Online). Silnikiem napędzającym Astonię Reborn jest Astonia 3.5 Engine, za który odpowiada Intent Software.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube