Atlantica Online

Atlantica Online cover image
3.47 / 5
Głosów:99
RPGStrategiczneAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Atlantica Online to gra, którą możemy zaliczyć do MMORTS-ów, jednakże trzeba ją zaklasyfikować także jako MMORPG.

Produkcja odniosła sukces między innymi dzięki swojemu innowacyjnemu, turowemu systemowi walki, który był ogromną nowościach w tego typu grach.

Gracze wybierają swoje avatary, które następnie mogą rozwijać i prowadzić do boju podczas rozgrywki. Na początku każdy może wybierać z ponad dwudziestu różnych najemników, aby zasilić swój oddział, a w dalszej części tylko z ośmiu. Każdy ma możliwość stworzenia swojego niepowtarzalnego i zabójczego stylu rozgrywki za pomocą kombinacji tych postaci.

Na wyższych poziomach możemy rozkoszować się grą PvP, a także braniem udziału w bitwach gildii nad miastami i na ziemii.

Nie zabrakło tu także systemu craftingu, ekonomii kontrolowanej przez graczy oraz innych niezbędnych atrakcji. Ciekawym elementem jest także możliwość przejęcia przez gildie władzy w poszczególnych miastach, co może dać początek dla całkiem nowego narodu, na czele którego, jako król może stanąć jeden z graczy. W takiej sytuacji gracz ma dostęp do specjalnych jednostek i umiejętności, może powoływać armię, prowadzić politykę z innymi nacjami oraz zajmować się rozbudową miasta.

Tu byłem. Duch.

 


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube