Avalon Heroes Online

Avalon Heroes Online cover image
3.39 / 5
Głosów:54
MOBAFantasy3d
Oficjalna Strona

Na początek pytanie, graliście kiedyś w mod do Warcrafta 3 inaczej zwaną popularną DOTĘ? Jeśli tak to tutaj macie jej dziecko. Avalon Heroes jest grą która zaczerpnęła garściami pomysły z DOTY, aczkolwiek wprowadziła także dużo swoich.

Przykładem tego może być to, że kierujesz jednym bohaterem i bijesz oddziały przeciwników, ale podczas gdy w Docie expienie odbywało się głównie na zwykłych jednostkach przeciwnika, a także na herosach drugiej drużyny, to w Avalonie na zwykłych przeciwnikach opłaca się expić tak maksymalnie do 3-4 levelu. Później pora ruszyć w las w poszukiwaniu potworków z których (kolejna innowacja w odniesieniu do Doty) wypadają itemy dzięki którym nasza drużyna jest w stanie summonować potężne bossy.

Po wytłuczeniu odpowiedniej ilości mobów w międzyczasie odbywając małe PvP z innymi graczami, możemy się na poważnie zająć niszczeniem wroga ich budynków oraz herosów. No, to na tyle odnośnie głównych podobieństw, teraz przyszła pora na własne pomysły Alaplaya. Dla większej czytelności będe pisał w podpunktach:

*Podział na frakcje (Orenowie i Aeonia)

*Możliwość levelowania każdej z frakcji dzięki czemu odblokowują się nam nowe rzeczy, wątki w scenariuszu itd.

*Różne tryby rozgrywki jak np. Scenariusz (dzięki niemu zdobywamy nowych bohaterów), Adventure, Battle (Najbardziej Dotopodobny tryb dzięki niemu najszybciej wbijamy lvl frakcji)

*Możliwość wyuczenia się nowych (poza standardowymi) skilli bohaterem

Nie jest to opis wszystkich możliwości w tej grze ale ze względu na ich ilość postanowiłem ograniczyć się do tych najbardziej zauważalnych.

Pozdrawiam Laruk (nick w grze Horny)

Uwaga: Gra została zamknięta w lutym 2013 roku i nie jest już dostępna.


Dodany przez Iean około 14 lat temu


42 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube