Avalonia Online

Avalonia Online cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGFantasy2dDla dzieci
Oficjalna Strona

Avalonia Online jest uproszczonym MMORPG-iem z niezbyt zaawansowanymi funkcjami i surową oprawą graficzną. W zamian umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie zabawy i ciągłą akcję w czasie rzeczywistym.


Warstwa Fabularna

Zabawa odbywa się w fantastycznym świecie, w którym można napotkać między innymi ożywione szkielety, ogry oraz przedstawicieli innych gatunków. Podstawą rozgrywki jest akcja, a nie czytanie, więc fabuła pozostaje w tym przypadku przez większość czasu w cieniu.

Rozgrywka

Rozgrywkę można rozpocząć od razu po stworzeniu postaci, pomijając samouczki czy zadania wprowadzające. Akcja gry toczy się w czasie rzeczywistym w fantastycznym świecie, w którym można spotkać dziesiątki innych graczy. Awalonia Online, pomimo swojej prostoty i nastawienia na błyskawiczną zabawę, oferuje całkiem sporo możliwości dla graczy, którzy mogą zbierać się w gildie i walczyć o dominację na zamku Camelot, przeprowadzać abordaż pirackich statków lub zwyczajnie atakować innych użytkowników.

Podstawą rozgrywki jest grind i ciągły rozwój swojej postaci. Możliwe jest wyposażanie postaci w lepszy sprzęt, a nawet zdobywanie przyjaznych pupilków.

Technikalia

Avalonia Online to nieskomplikowana, bezkrwawa produkcja o bardzo prostej grafice i mechanice.

Za produkcję odpowiada niezależne studio iAppsBeats.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube