AxE: Alliance vs Empire

AxE: Alliance vs Empire cover image
3.67 / 5
Głosów:3
RPGPrzygodoweAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

AxE: Alliance vs Empire to mobilne MMORPG spod znaku Nexona. Świetna trójwymiarowa grafika, dyamiczna rozgrywka i otwarty świat.


Warstwa Fabularna

Gra przenosi użytkowników do rozbudowanego świata fantasy, w którym obecnie głównym problemem jest wielka wojna pomiędzy dwoma dominującymi frakcjami. Gracze muszą opowiedzieć się po jednej ze stron i swoimi działaniami przechylić szalę zwycięstwa na stronę swoich ludzi. Walka pomiędzy pomiędzy imperium Darkhaan a sojuszem Galanos ma mieć wpływ na przyszłe losy całego wszechświata, więc idzie o wysoką, epicką stawkę.

Rozgrywka

Zabawa w rozległym otwartym świecie w trójwymiarowym środowisku na urządzeniach mobilnych dzisiaj nie jest już niczym niezwykłym. W przypadku AxE mowa jednak o rzeczywiście rozbudowanej grze oferującej mnóstwo aktywności. Autorzy gry przewidzieli funkcje zarówno dla nafów PvE, jak i PvP. W tym pierwszym przypadku oprócz questów, eksploracji i bogatej fabuły w grę wchodzą także raidy, w których może brać udział większa liczba graczy. W temacie PvP dostępne są zarówno mniejsze areny, jak i masywne 150-osobowe bitwy na większą skalę.

Nie zabrakło także klasycznych systemów, takich jak gildie, rozwój postaci oparty o klasy i umiejętności, ekwipunek i ulepszenia, a nawet pety.

Akcja toczy się w czasie rzeczywistym na każdym etapie gry.

Technikalia

AxE: Alliance vs Empire oferuję grafikę na poziomie dorównującym tytułom konsolowym. Mnóstwo aktywności i rozległy świat są bardzo dobrze oceniane przez wielu graczy, jednak ułatwienia typowe dla mobilnych MMORPG-ów, czyli system automatycznego wykonywania misji czy walki skutecznie zniechęcają hardcore'owych graczy.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube