AXES.io

AXES.io cover image
3.50 / 5
Głosów:4
ZręcznościoweFantasy3dBattle royale
Oficjalna Strona

AXES.io to mobilna, rywalizacyjna gra akcji na uproszczonych zasadach Battle Royale, w której dominuje cukierkowa grafika oraz broń biała.


Warstwa Fabularna

Rzecz dzieje się w tajemniczej krainie fantasy, w której miecze i topory nauczyły się fruwać i wirując w powietrzu efektownie przecinać wszystko na swej drodze. Poza tym wiadomo, że "może zostać tylko jeden", niczym w kultowym przed laty Highlanderze.

Rozgrywka

Rozgrywka w AXES.io toczy się w czasie rzeczywistym. Tradycyjnie dla gatunku uczestnicy każdego meczu walczą o to, by jak najdłużej utrzymać się przy życiu, jednocześnie eliminując rywali. Wartka akcja prezentowana jest w widoku izomterycznym. Nietypowo każdy z graczy ma nie jedno, ale trzy życia. Może nawet zdobyć kolejne wraz z postępami w rozgrywce.

Na starcie do dyspozycji graczy oddano 40 rodzajów broni, do których przypisano różne umiejętności, 20 różnych bohaterów, rozmaite tryby rozgrywki i cztery unikalne mapy. Dostępny arsenał składa się głównie z broni białej, którą jednak można ciskać we wrogów z pewnej odległości. Klasycznie zabawa toczy się do chwili, w której na polu bitwy pozostanie jeden gracz.

Technikalia

AXES.io prezentuje cukierkowy, wokselowy styl trójwymiarowej grafiki oraz dynamiczną akcję. Zabawa jest bardzo szybka, każdy z meczy trwa maksymalnie około dwóch minut.


Dodany przez Duch prawie 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube