Back 4 Blood

Back 4 Blood cover image
Brak ocen
StrzelankiSurvivalPrzygodowePost-apo3d
Oficjalna Strona

Back 4 Blood to nowa strzelanka stworzona przez byłych twórców serii Left 4 Dead. Głównym motywem będzie próba przedarcia się grupy graczy przez tłumy zombie. Lokację trzeba oczyścić, przy okazji przeżyć, a już najlepiej by było, jakby udało się wypełnić misję. Do dyspozycji będziemy mieli osiem postaci – każda z nich posiada unikalne zdolności, a także dostęp do dedykowanego ekwipunku. Bohater ma również swój własny typ broni, ale spokojnie, będzie można ją wymieniać w trakcie zabawy.

Standardowo, przeciwnicy występują w formie zwykłej, jak i specjalnej, z własnymi umiejętnościami oraz formami. Pojawi się również unikalny mutant, będący bossem. Pewnym twistem w zabawie jest system kart, które wybieramy przed rozpoczęciem poziomu. Wpływają one na zabawę, modyfikując warunki pogodowe, typy przeciwników, czy oddziaływując bezpośrednio na drużynę graczy. Ci ostatni mają własne karty, pełniące rolę dodatkowych talentów, które zmodyfikują naszego bohatera i dostosują do danej rozgrywki.

Back 4 Blood zaoferuje kampanię fabularną, którą można rozegrać samemu lub w kooperacji. Tytuł otrzyma również tryb PvP w którym jedna drużyna steruje ocaleńcami, a druga grupą nieumarłych. Sama produkcja zaoferuje sporo DLC, ale bez obaw – nie trzeba wszystkich kupować. Jeśli chodzi o kampanie PvE to wystarczy, że lider party będzie miał dany dodatek i cała reszta ekipy będzie mogła zagrać w daną misję, danym trybie czy na danej mapie.


Dodany przez Sildu ponad 2 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube