Banzai Royale

Banzai Royale cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowe3dBattle royale
Oficjalna Strona

Banzai Royale to krwawa, brutalna i nasiąknięta czarnym humorem wieloosobowa gra akcji, która zaprasza graczy do zabawy na zasadach battle royale.


Warstwa Fabularna

Nikt do końca nie wie, dlaczego korporacyjni pracusie rzucili się sobie do gardeł, mało tego, niektórzy z nich przebierają się nawet za niemal prawdziwcyh samurajów i w swoim szaleństwie ganiają podobnych sobie po ulicach wielkich miast. Czyżby firmowa impreza nie wyszła tak, jak planowano?

Akcja toczy się, jak wspomniałem, na ulicach miast i we wnętrzach potężnych biurowców, które swoim wyglądem wskazują na osadzenie fabuły Banzai Royale w czasach współczesnych.

Rozgrywka

Gracze oglądając rozgrywkę w rzucie izometrycznym, biorą udział w dynamicznej i przepełnionej nagłymi zwrotami akcji zabawie na niemal klasycznych zasadach battle royale. Te zasady nie są skomplikowane - grę wygrywa ten gracz, którego postać jako ostatnia pozostanie przy życiu.

Pomimo, że Banzai Royale można sklasyfikować jako strzelankę, to samo strzelanie jest tylko jedną z wielu dostępnych czynności. Podczas walki bohaterowie prowadzeni przez graczy mogą wykonywać efektowne uskoki, a gdy zabraknie amunicji zwyczajnie rzucić nienaładowaną bronią w przeciwnika.

Gra jest brutalna, ranne postacie krwawią obficie, a to pozwala na wytropienie ich po kroplach krwi (lub kałużach), które pozostawiają za sobą. Wyposażony w tasak zawodnik może spróbować obciąć kawałek ciała wroga, które potraktuje jako przywracające zdrowie drugie śniadanie.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z całej palety kosmetycznych przedmiotów, które zapewniają ich bohaterom unikalny wygląd.

Technikalia

Banzai Royale to świetna gra imprezowa, która wręcz ocieka krwią... i humorem. Realizm w tej produkcji został zachowany z dużym przymrużeniem oka. Za tę produkcję odpowiada niezalezne studio Brimstone.

W jednym meczu może brać udział jednocześnie maksymalnie 12 graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube