Batheo

Batheo cover image
3.00 / 5
Głosów:6
StrategiczneEkonomiczneTaktyczne
Oficjalna Strona

Batheo to gra przez przeglądarkę z elementami grafiki 2d. Gra została stworzona przez chińskie studio Guangzhou. Całe szczęście świat Batheo nie jest umiejscowiony w typowo chińskim otoczeniu. Sama rozgrywka polega na toczeniu bitw z innymi graczami, rozwiązywaniu questów i ogólnym zwiedzaniu świata Batheo. Walka wymaga od nas strategii oraz taktycznego myślenia, a więc będąc odrobinę złośliwym muszę przyznać, że tytuł ten nie jest dla każdego.

Świat w grze Batheo jest podzielony na poszczególne mapki o hierarchi drzewiastej, a więc by trafić do danej lokacji najpierw musimy przejść przez poprzednią mapę. Oczywistym jest, że przechodzenie do kolejnych lokacji wiąże się z rozwiązaniem szeregu zadań i stoczeniem wielu walk z wrogami sterowanymi przez CPU. Po każdej zwycięskiej potyczce otrzymujemy punkty, które umiejscawiają naszego bohatera wyżej w rankingu oraz specjalne przedmioty, które zastosować można do ulepszenia jednostek.

Gra jest ciekawa z tego względu, że praktycznie nic w niej nie trzeba budować. Jest to więc idealna pozycja dla ludzi, którzy chcą rozegrać dziennie parę partyjek strategicznych pojedynków z innymi i zakończyć grę nie martwiąc się o ilość drewna i kamienia jakie są potrzebne na wybudowanie kolejnej budowli.


Intefejs gry został stworzony w dość przemyślany sposób, jednak należy zauważyć, że nie ma w nim niczego innowacyjnego i jest on miejscami łudząco podobny do innych gier posiadających silnik flashowy. Nie jest to wadą gry, ale uważam, że potencjał Batheo mógł zostać wykorzystany w lepszy sposób.


Dodany przez admin ponad 13 lat temu


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube