Batman: Arkham Underworld

Batman: Arkham Underworld cover image
Brak ocen
RPGTaktyczneSci-fi3d
Oficjalna Strona

Batman: Arkham Underworld to mobilna, sieciowa gra akcji, która mimo, iż się tym nie chwali to ma więcej cech prawdziwego MMO, niż część gier, które przypisują sobie takie miano.

W tej grze stajemy na czele kryminalnej organizacji, która rozpoczyna swą działalność w mieście Nietoperza - Gotham City. Naszym głównym zadaniem jest werbunek oraz szkolenie kolejnych oprychów, którzy dołączają do naszej bandy oraz rozbudowa kryjówki - bazy wypadowej naszego gangu. Zrekrutowane jednostki mogą zdobywać kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu uzyskują dostęp do nowych umiejętności. Oprócz zwykłych bandytów możemy przyjąć pod swoje skrzydła legendarnych superzłoczyńców, na przykład Killer Croca.

Oprócz wykonywania rozmaitych misji na mieście, dzięki którym wzrasta nasza reputacja oraz przybywa kolejnych łupów, możemy rzucić się w wir walki PvP. Twórcy poświęcili dużo uwagi tej kwestii. Mamy tutaj także system rankingowy, czat i nieco innych funkcji społecznościowych. Dodatkowo musimy poświęcić chwilę, by zaplanować system automatycznej obrony, na wypadek ataków innych graczy na naszą własną kryjówkę.

Grafika stoi na wysokim poziomie, ale najciekawsza jest sama mechanika walki. Bitwy są taktyczne, ale odbywają się w czasie rzeczywistym.

Spróbujecie podjąć wyzwanie i ostatecznie pozbyć się Batmana?


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube