Battle Bears Royale

Battle Bears Royale cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrzelankiSci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

Battle Bears Royale  to trójwymiarowa, mobilna strzelanka, która umożliwia zabawę w wielu rywalizacyjnych trybach, w tym popularnym obecnie battle royale. Warto nadmienić, że tytuł ten powstał w  czasach, gdy ten gatunek dopiero wypracowywał swoje dobre imię.


Warstwa Fabularna

Jak praktycznie każda arenowa strzelanka, tak i Battle Bears Royale pozbawiona jest głębszego wprowadzenia fabularnego. Kto by miał czas na czytanie lub słuchanie, gdy fani tego gatunku aż się palą do nieprzerwanej akcji. W tym przypadku wiemy jedynie, że historia toczy się w odległej przyszłości, a uczestnicy zabawy wcielają się w role morderczych "misiów robotów".

Rozgrywka

Dynamiczna rozgrywka polega na arenowych potyczkach graczy na zasadach zależnych od wybranego trybu. W ogólnym założeniu chodzi o celne strzelanie i zręczne unikanie pocisków. Do dyspozycji użytkowników oddano jedenaście rożnych postaci. Każda posiada własny zestaw umiejętności. Każdą można też dostosować pod względem używanej broni, wyglądu i wyposażenia.

Gra została wydana na urządzenia mobilne, więc sterowanie jest uproszczone, jednak Battle Bears Royale nie odbiega mocno od klasycznych strzelanek. Mechanika walki w tym aspekcie pozostaje w dużym stopniu taka sama.

Technikalia

Battle Bears Royale to gra, która może się pochwalić trójwymiarową grafiką i rzeczywiście płynną i dynamiczną rozgrywką. Sam pomysł na przedstawienie pluszowych misiów w tak brutalnym ujęciu powstał początkowo w formie komiksów, filmików rysunkowych oraz gier komputerowych.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube