Battle Royale: Ultimate Show

Battle Royale: Ultimate Show cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGStrzelankiZręcznościoweSci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

Battle Royale: Ultimate Show jest mobilna grą akcji oferującą rozgrywkę zarówno w drużynowym, jak i solowym trybie battle royale w perspektywie charakterystycznej dla gier MOBA.


Warstwa Fabularna

W Battle Royale: Ultimate Show gracze mają szansę na wzięcie udziału w futurystycznym widowisku, w którym zwycięzcą może być tylko jeden z uczestników. Pomimo niezbyt odkrywczego wątku głównego, dostępni dla graczy bohaterowie posiadają epickie zaplecza fabularne na miarę pełnoprawnej kosmicznej opery.

Rozgrywka

Rozgrywka w Battle Royale: Ultimate Show opiera się na klasycznych zasadach battle royale z pominięciem systemu craftingu znanego chociażby z Fortnite. Gracze obserwują akcję w rzucie izometrycznym, a sam system sterowania postacią i walki przypomina ten, który jest znany z Vanguards i innych mobilnych gier MOBA.

Akcja jest dynamiczna i sprowadza się do nieprzerwanej walki, bez konieczności poszukiwania surowców czy elementów ekwipunku. Przed każdym meczem gracze mogą wymienić wyposażenie swoich bohaterów oraz uzbroić ich w wybrane gadżety, które pełnią rolę umiejętności specjalnych. Podczas potyczek gracze zdobywają także punkty doświadczenia dla swoich postaci, których mogą użyć do podniesienia jej poziomu pomiędzy meczami. Ten system rozwoju opiera się o punkty statystyk, które pasywnie poprawiają zdolności bojowe kosmicznych wojowników.

Do użytku graczy oddano szereg barwnych postaci, które można w miarę dowolnie personalizować. Każda z nich rozwija się niezależnie od pozostałych, w zalezności od preferencji gracza. Każdy bohater posiada także własną specjalizację i podczas zabawy drużynowej spełnia określoną rolę - Tanka, Healera lub DPS-a.

Technikalia

Gra posiada trójwymiarową grafikę na wysokim poziomie. Kolorowa, kreskówkowa stylistyka świetnie komponuje się z kosmicznymi realiami w klimacie sci-fi.

Battle Royale: Ultimate Show umożliwia wspólną zabawę maksymalnie 10 graczy podczas jednego meczu.

Za produkcję odpowiada studio Codigames.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube