BattleBeasts

BattleBeasts cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGStrzelankiZręcznościoweSandboxSci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

BattleBeasts to sieciowa, rywalizacyjna gra akcji, która zabiera graczy do futurystycznej rzeczywistości. Głównym motywem w grze jest walka humanoidalnych zwierząt w kosmicznej scenerii pełnej niesamowitych wynalazków i gadżetów.


Warstwa Fabularna

BattleBeats opowiada o grupie zbiegów, którym częściowo powiodła się ucieczka z pilnie strzeżonej placówki. Ta historia jest wkomponowana w futurystyczny klimat science fiction. Bohaterowie gry są humanoidalnymi istotatami przypominającymi połączenie ludzi i ziemskich zwierząt. Wydarzenia ukazane bezpośrednio podczas rozgrywki mają przedstawiać walkę tych stworzeń o miejsce w portalu ewakuacyjnym, co ma być szczęśliwym zakończeniem walki o wolność.

Rozgrywka

Gra BattleBeast nietypowo dla gatunku battle royale kładzie bardzo duży nacisk na odgrywalnie postaci, a także na wykorzystywanie w walce specjalnych umiejętności każdego z humanoidalnych zwierząt. Każdy z bohaterów jest unikatowy nie tylko pod względem wyglądu.

Walka o miejsce w portalu ewakuacyjnym toczy się na rozległych mapach. Powodzenie w grze zależy głównie od sprytu i zręczności graczy. Współpraca z innymi oraz ciągły rozwój postaci o nowe technologie znacznie zwiększają szane na wygraną. Gracze wykorzystują podczas zabawy rozmaite rodzaje broni, wynalazków i futurystycznych pojazdów, a dodatkowo zdobywają doświadczenie dla prowadzonych przez siebie postaci.

Technikalia

Szczegółowa i dopracowana grafika 3D powstała za pomocą silnika Unreal Engine.

Za produkcję BattleBeast odpowiada studio One2.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube