Battlefield Heroes

Battlefield Heroes cover image
3.47 / 5
Głosów:234
StrzelankiSymulatory3d
Oficjalna Strona

"Battlefield Heroes" to strzelanka... Eee.. Tyle tego, że nie wiem od czego zacząć :P. No to może zacznę od początku: najpierw tworzymy postać. Do wyboru mamy Royal army i national army. Royale to tacy grubi wąsacze, a nationale... hmm... chudzi łysole :P. Oczywiście można zmienić kolor skóry, kolor i styl włosów oraz kolor i styl zarostu. Mamy do wyboru także 3 klasy:

-Comando- Są to żołnierze, którzy używają noży, pistoletów i snajperek. Potrafią byś niewidzialni, zatruwać przeciwników itp. Mają najmniej życia.
-Solider- Zwykły żołnierz (zwykły nie znaczy najgorszy!) posługujący się głównie karabinami. Potrafi rzucać granatami i płonącymi butelkami.
-Gunner- To klasa dla hardcorów. Gunnerzy to tanki, wbijający się w sam środek walki. Używają Shotgunów, wyrzutni rakiet i wolnych, lecz potężnych karabinów. Potrafią rzucać wybuchające beczki, jeść rzucane w nich granaty aby dodać sobie życia, tworzyć wokół siebie tarczę, i szybko biegać (co się bardzo przydaje, bo to najwolniejsza postać w grze) Ma najwięcej życia.

Przechodzimy do gry. Klikamy "Play now" i czekamy, aż komp wybierze nam serwer z graczami o podobnym lvlu i umiejętnościach do naszych. Już znalazł? No to naszym zadaniem jest przejęcie wszystkich flag (zdjęcie flagi przeciwnika i założenie naszej flagi) i zabijanie przeciwników. Ta drużyna, która pierwsza zabije 50 przeciwników wygrywa. O, zapomniałem powiedzieć, że w każdej drużynie może być max. 8 graczy. W każdej mapie (a jest ich niestety tylko 4 :( ) możemy jeździć samochodem, a w dwóch także czołgiem i latać samolotem, a to jest świetna zabawa! Moment, o czym ja jeszcze nie powiedziałem... A, tak! W grze mamy dostęp do sklepu, w którym możemy kupić ciuchy, bronie i plasterki, które dodają nam życia.
Dodał: Brivion


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


132 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube