Battlegrounds2D.IO

Battlegrounds2D.IO cover image
3.00 / 5
Głosów:2
Strzelanki2dBattle royale
Oficjalna Strona

Battlegrounds2D.IO jest krwistą grą akcji w 2D, której sednem jest zacięta rywalizacja PvP.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w zawodowych żołnierzy toczących bój na śmierć i życie na opuszczonym i zapomnianym terenie. Akcja toczy się w czasach bliskich współczesności. Poza tym szczegóły zawartej w grze historii są pominięte z racji na to, że zabawa skupia się wyłącznie na sieciowej rywalizacji i pozbawiona jest kampanii czy zadań fabularnych.

Rozgrywka

Zręcznościowa, dynamiczna rozgrywka w widoku z góry przywodzi na myśl klasyczne gry akcji królujące w ubiegłym wieku, takie jak chociażby pierwsza część GTA.

Każdy z graczy rozpoczyna zabawę w losowym miejscu mapy, nie posiadając żadnego sprzętu ani broni. Przeczesując mapę, zdobywa kolejne przedmioty, które służą do osiągnięcia ostatecznego celu, czyli zwycięstwa. Aby wygrać, należy wyeliminować wszystkich pozostałych uczestników zabawy lub wszystkich członków drużyny przeciwnej w przypadku trybu drużynowego. Każdy posiada tylko jedno życie, więc śmierć postaci jest równoznaczna z zakończeniem gry.

Technikalia

Battlegrounds2D.IO to przede wszystkim prosty, dwuwymiarowy styl graficzny, nieskomplikowane zasady i dynamiczna rozgrywka. Rozlewająca się obficie z pokonanych wrogów krew może być nieodpowiednim materiałem dla młodszych graczy.

Za produkcję odpowiada studio Karge Software.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube