Battlelands Royale

Battlelands Royale cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowe3dBattle royaleDla dzieci
Oficjalna Strona

Battlelands Royale to sieciowa gra akcji przeznaczona na urządzenia mobilne, która oferuje prostą i dynamiczną rozgrywkę w trybie battle royale.


Fabuła

Pomimo kreskówkowej stylistyki akcja gry toczy się w klimacie przypominającym czasy współczesne. Sporych rozmiarów mapa podzielona jest na lokacje, takie jak więzienie, cmentarz, statek, labirynt czy zajezdnia, na których zobaczymy auta, parkingi, samochody i inne specyficzne dla naszych czasów elementy. Bohaterowie korzystają także ze współczesnych rodzajów broni, takich jak kałach czy shotgun.

Rozgrywka

Tradycyjnie dla gier w stylu last man standing rozgrywka w Battlelands Royale sprowadza się do wyeliminowania wszystkich pozostałych graczy w otwartej walce na stale kurczącej się mapie.

Każdy mecz ma podobny przebieg: po wybraniu miejsca, w którym nasza postać rozpocznie walkę o przetrwanie, polujemy na innych graczy, jednocześnie nie dając się odstrzelić. Na mapie rozrzucone są skrzynki z zaopatrzeniem, w których znajdziemy broń, pancerze, amunicję i apteczki pierwszej pomocy. Co jakiś czas w określonych lokacjach pojawiają się zrzuty skrzyń z wyjątkowo mocnym sprzętem, na przykład z wyrzutnią rakiet lub działkiem obrotowym.

Sterowanie postacią i sama rozgrywka jest bardzo intuicyjna. Gra korzysta z dwóch wirtualnych padów, z których jeden służy do poruszania bohaterem, a drugi do celowania i strzelania. Podczas walki możemy skutecznie wykorzystywać elementy terenu na swoją korzyść, używając ich jak z zasłon i barykad.

Technikalia

Trójwymiarowa grafika Battlelands Royale jest prosta, ale nadaje to grze kreskówkowej stylistyki. Podczas gry, pomimo jej brutalnego charakteru, nie zobaczymy ani kropli krwi, dzięki czemu można ją polecić nawet młodszym graczom.

Gra oferuje szybkie, kilkuminutowe mecze, w których mogą brać udział maksymalnie 32 osoby.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube