Battlerite Royale

Battlerite Royale cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGZręcznościoweFantasy3dBattle royale
Oficjalna Strona

Battlerite Royale to samodzielna produkcja od Stunlock Studios AB. Całkowicie odświeżona mechanika rozgrywki, dopasowana do trybu battle royale, została zaimplementowana w znanym z Battlerite środowisku gry.


Warstwa Fabularna

Battlerite Royale toczy się w tym samym uniwersum co klasyczne Battlerite. Fabuła zarówno świata gry, jak i poszczególnych bohaterów, jest praktycznie taka sama, jak w przypadku oryginału, czyli jest bardzo szczątkowa. Lore Battlerite do tej pory nie doczekało się konkretnej formy. W przypadku gier MOBA i battle royale jest to jednak najmniej istotny element.

Rozgrywka

Rozgrywka w grze Battlerite Royale opiera się na rywalizacji maksymalnie 20 graczy na mapach 30-krotnie większych od tych, które widzieliśmy do tej pory w Battlerite. Mechanika sterowania postacią jest dosyć nietypowa jak na grę typu battle royale - grę obserwujemy w rzucie izometrycznym, a postacią sterujemy zarówno za pomocą myszy, jak i klawiatury, co bardziej przypomina mechanikę typową dla gier hack and slash niż klasycznych strzelanek.

W odróżnieniu od innych gier z tego gatunku, Battlerite Royale oferuje także rozgrywkę opartą na umiejętnościach postaci, a nie wyłącznie na zręcznym i celnym strzelaniu oraz ewentualnym budowaniu przeszkód i pułapek. Do naszej dyspozycji oddano bohaterów z palety Battlerite, jednak wszyscy doczekali się odświeżenia i dopasowania umiejętności do nowej gry. Część z nich została zmodyfikowana tylko w minimalnym stopniu, ale większość dysponuje teraz zupełnie innymi umiejętnościami.

Celem rozgrywki zarówno solowej, jak i drużynowej, ma być ostateczne wyeliminowanie wszystkich rywali (lub drużyny przeciwnej) tak, aby na polu bitwy pozostał tylko jeden gracz/drużyna.

Technikalia

Battlerite Royale oferuje dynamiczną akcję z widokiem w rzucie izometrycznym oraz skillową walkę. Grafika jest szczegółowa i dopracowana, dzięki czemu grając, cieszymy się nie tylko samą rozgrywką, ale i efektami wizualnymi.

Wszystkie zdobyte przez graczy dodatki kosmetyczne w Battlerite wędrują także do tych samych postaci w Battlerite Royale (i vice versa), co oznacza mniej więcej tyle, że postępy graczy są wspólne dla obydwu produkcji.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube