Beach Volleyball

Beach Volleyball cover image
3.35 / 5
Głosów:20
RPGZręcznościoweSportoweTowarzyskie3dDla dzieci
Oficjalna Strona

Beach Volleyball Online to sportowa gra MMO, która świetnie wprowadza gracza w iście wakacyjny nastrój. Słoneczna pogoda, ciepły plażowy piasek, siatka, piękne dziewczyny w bikini i oczywiście piłka do gry w siatkówkę. 

Trzeba przyznać, że gra jest całkiem ciekawie wykonana. Ładna grafika 3D, setki możliwości na dostosowanie wyglądu sterowanej przez gracza postaci, ciekawe lokacje, które sprawiają, że przed komputerem możesz się poczuć jak na wakcjach w nadmorskim kurorcie. Co najważniejsze sama rozgrywka, nie polega wyłącznie na nudnym odbijaniu piłki. W pojedynkach z innymi graczami na prawdę liczą się także nasze umiejętności taktyczne.

Dodatkowym smaczkiem jest rozwijanie umiejętności sterowanej przez nas postaci, po przez zdobywanie doświadczenia w kolejnych potyczkach.

Twórcy zachwalają także poboczne lokalizacje, w których można popływać, potańczyć i ogólnie zawrzeć bliższą znajomość z innymi graczami ( ta opcja myślę, że bardziej przypadnie do gustu płci pięknej, mam nadzieję, że faceci skupią się wyłącznie na twardej grze w siatkówkę plażową). Póki co Beach Volleyball Online jest w fazie open bety. Należy dodać, że gra odniosła nie mały sukces na dalekim wschodzie. Ciekawe jak losy gry potoczą się w USA czy Europie. Nie pozostaje więc nic innego jak zachęcić innych do przetestowania tego sportowego MMO i podzielenia się na łamach naszego portalu opinią.


Dodany przez admin prawie 14 lat temu


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube