Bean Battles

Bean Battles cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweSci-fi3dBattle royale
Oficjalna Strona

Bean Battles to dynamiczna, wieloosobowa gra akcji, która prezentuje świeże spojrzenie na gatunek battle royale. W tej grze zakładamy buty bojowo nastawionej fasolki, która za cel obrała sobie pozbycie się wszystkich pozostałych przedstawicieli swojego rodzaju.


Warstwa Fabularna

Krwiożercze fasolki są owiane tajemnicą. Ich walki odbywają się pośród artefaktów przypominających nasze własne, współczesne realia, jednak spoglądając na bohaterów tej gry, wiemy, że coś jest z nimi nie tak...

Rozgrywka

Niezwykle dynamiczna rozgrywka, która skrywa się pod prostotą oprawy graficznej, wymaga jednak nie lada skupienia i precyzji oraz opanowania dziesiątek rodzajów broni. Mecze trwają po zaledwie pięć minut. Areny są niewielkie, więc podczas właściwiej gry zawodnicy zostają wrzuceni w samo sedno akcji. Pierwsza minuta meczu pozwala na zdobycie rozrzuconych na obrzeżach mapy broni i pojazdów. Mapa systematycznie kurczy się, co mogą odczuć wszyscy, którym nie udało się przedostać na czas do bezpiecznej strefy - spotkanie z granicą areny kończy się krwawym rozbryzgiem prowadzonej przez gracza fasolki.

Po zebraniu sprzętu gracze przystępują do właściwej zabawy, czyli eliminacji wszystkich przeciwników, ponieważ zwycięzca każdego meczu może być tylko jeden.

Możliwa jest gra drużynowa, która jednak uwzględnia friendly fire, czyli możliwość zabijania członków własnej drużyny.

Technikalia

Bardzo prosta, a zarazem klimatyczna oprawa graficzna, szybka rozgrywka i niewielkie mapy to znaki rozpoznawcze tego tytułu.

Podczas jednego meczu jednocześnie może się bawić maksymalnie ośmiu graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube