BeeFighters

BeeFighters cover image
Brak ocen
RPGSymulatory2dDla dzieci
Oficjalna Strona

BeeFighters to naprawdę unikatowa gra przeglądarkowa, stworzona przez naszych rodaków.

Ta gra oferuje coś, czego jeszcze nie było w świecie gier MMO, czyli możliwość wcielenia się w pszczelarza. Całość została opracowana w formie, jaką znamy z przeglądarkowych gier MMORPG - nie jest to kolejna gra w stylu Farmeramy

Ci, którzy zdecydują się na ten tytuł mogą spodziewać się masy atrakcji i rozmaitych aktywności do wykonania. Możemy wybierać się na przygody, podczas których możemy zdobyć cenne doświadczenie, pieniądze, a nawet natrafić na rzadkie gatunki pszczół, które zaangażujemy do pracy we własnej pasiece. Możemy też zająć się pracami na swojej ziemi - porządkowaniem podwórka, renowacją uli czy dokarmianiem pszczółek na zimę.

Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest to, że każda z naszych podopiecznych ma swój indywidualny profil, statystki oraz umiejętności (np. trucizna, uniki itp.). Każdą z nich możemy rozwijać, szkolić, a nawet modyfikować. Każdą z nich możemy również wystawić do walki na arenie przeciwko reprezentantom innych graczy lub wysłać na wyprawę do podziemi, w których będzie musiała zmierzyć się z godnymi siebie przeciwnikami - komarami, biedronkami, a nawet szerszeniami czy modliszkami.

Oprócz tych wszystkich atrakcji gracze mają możliwość rozbudowy swojej pasieki i ogrodu (w tym sadzenia i pielęgnacji roślin), a co najważniejsze - pozyskiwania i sprzedaży miodu (lub wymiany go na nektar, którego możemy użyć do ulepszenia pszczół). Znadziemy tutaj również globalny chat, system gildii/klanów, ranking i nagrody dla najlepszych graczy.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube