BeGone

BeGone cover image
3.44 / 5
Głosów:27
StrzelankiZręcznościowe
Oficjalna Strona

BeGone -  bo tak właśnie nazywa się drugie dzieło rewelacyjnego studia Nplay to na pierwszy rzut oka zwykły, nudny, sieciowy shooter. Ale gdyby tak było na prawdę, nie dodawałbym tej gry do kategorii WWW, nie podawałbym rozmiaru instalki równej 0 i nie pisałbym o niej w ogóle. Gdzie jest więc to magiczne "coś" ?

Gra jest w pełni prowadzona z poziomu przeglądarki, zero ściągania - wystarczy poczekać aż załaduje się profil i arena z dostępnymi serwerami.

Wszystko to za darmo, zaskakującym elementem gry jest całkiem dobra grafika (cudowna wręcz jak na grę przeglądarkową), i bardzo małe lagi. W BeGone zaskakującym elementem ustawień jest to, które dotyczy kamery - grać można w trybie FPS (First Person Shooter), czyli tak jak w większości sieciowych shooterów, oraz w trybie TPS (Third Person Shooter) gdzie kamerę mamy ustawioną za plecami postaci i wraz z biegiem/sprintem "kołysze" się ona w "rytmie" biegu.

Wszystko pięknie, wręcz cudnie, ale jak każda gra - i BeGone ma swoje wady:

- Brak jakichkolwiek broni do kupienia (gra się cały czas na tych samych),

- Brak rankingu,

- Brak innych trybów rozgrywki (dostępny jest tylko TeamMatch)

- Dostępna jest jedynie jedna arena.

Cóż, BeGone to dopiero "dziecko", bądźmy dobrej myśli i miejmy nadzieję że gra będzie dalej update'owana i stanie się prawdziwym hitem.


Dodany przez sqito ponad 13 lat temu


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube