Black Survival

Black Survival cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGAnime2dBattle royale
Oficjalna Strona

Black Survival to bardzo nietypowa sieciowa gra akcji, która łączy w sobie zasady znanego trybu battle royale z mechaniką old schoolowych RPG-ów i kreskówkową, mangową stylistyką.


Warstwa Fabularna

Historia opowiedziana w Black Survival krąży wokół przeprowadzanego na ludziach eksperymentu, który miałby zapewnić im niemal nieśmiertelność. Za pomocą inżynierii genetycznej zmodyfikowano ciała poddanych badaniom osób tak, by były w stanie zregenerować się z nawet najcięższych ran.

Gracze wcielają się w role przypadkowych ludzi, którzy nieoczekiwanie stali się królikami doświadczalnymi w na pozór nieudanym eksperymencie.

Rozgrywka

Gracze obserwują rozgrywkę w widoku pierwszosobowym i czasie rzeczywistym. Mechanika poruszania się postaci nie jest jednak płynna, a polega na przemieszczaniu się od obszaru do obszaru. Każdy kolejny krok to szansa na znalazienie jednego z kilkuset zasobów lub spotkanie jednego z wielu przeciwników, w tym innych graczy.

Rozwój postaci opiera się o ciągłe podnoszenie statystyk nie tylko przez zakładanie lepszego sprzętu, ale także przez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia i rozwój specjalnych umiejętności postaci. Do dyspozycji zawodników już na starcie gry oddano ponad 30 różnych klas postaci bliskich czasom współczesnym. Jest wśród nich policjant, kucharz, lekarz itp.

Zdobywane podczas wędrówki po wyspie składniki można wykorzystać do przygotowania konkretnych potraw lub elementów ekwipunku, których jest dużo ponad pół tysiąca.

Technikalia

Unikalna perspektywa w połączeniu z rysunkową, dwuwymiarową grafiką w stylu anime nadaje tej grze bardzo przyjemnego, wciągającego klimatu. Każda z występujących w niej postaci posiada własne tło fabularne, co dodatkowo nadaje temu tytułowi specyficznej atmosfery.

W jednej rozgrywce może brac udział maksymalnie 10 graczy.

Za tę produkcję odpowiada koreańskie studio Archbears


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube