Blade Wars

Blade Wars cover image
2.78 / 5
Głosów:23
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Producent: ChangYou
Wydawca: ChangYou
Typ: MMORPG F2P
Status: Wydana
Data wydania: -
Item Shop: Tak

Blade Wars to druga produkcja MMORPG z zachodu od studia ChangYou. Tak samo, jak B attle of the Immortals - gra oferuje grafikę "2,5"D. Ściślej mówiąc, mamy do dyspozycji kamerę bardzo podobną w wielu grach akcji RPG. Omawiania gra charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dynamicznym i szybkim tempem rozgrywki, a także systemem combosów i wielu umiejętności. Produkcja oferuje wykonanie bardzo dużeji lości questów, a także pięć grywalnych klas, wraz z trzema klasami (Abyssals, Humans, Immortals). Poniżej prezentacja klas postaci:

Assassin - szybki i skrytobójczy zabójca. Ich śmiercionoścne umiejętności powalają na kolana wszystkich przeciwników, czy świadków z wrażenia. Mają do dyspozycji dwa ostrza, bądź sztylety.

Knight - mocarny rycerz posługujący się mieczami, albo długimi ostrzami. Są bardzo potężnymi DPS'ami i zadają kolosalne obrażenia swoim przeciwnikom. Uważa się ich za urodzonych przywódców.

Shura - mistrzowi posługiwania się pięśćmi w grze. Mają do dyspozycji wiele kastetów, a także mogą używać bardzo potężnych talizmanów, które dodają im różnych statystyk, czy po prostu powalają przeciwników.

Warrior - standardowy, bardzo brutalny wojownik. Posługują się wielkimi siekierami, bądź młotami do zabijania rywali. Mają wiele punktów życia i obrony, przez co są idealnymi tankami podczas rozgrywki.

Warlock - czarnoksiężnik posługujący się do ataku wieloma żywiołami ziemii. Zazwyczaj to wykonywania swoich czarów używają kosturów, bądź długich różdżek. Zadają bardzo duże obrażenia z dystansu.


Dodany przez guru ponad 13 lat temu


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube