Bounty Bay Online

Bounty Bay Online cover image
2.50 / 5
Głosów:20
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Bounty Bay Online to europejska reedycja MMORPG z dalekiego wschodu, które zwało się niegdyś Voyage Century Online. Główną różnicą pomiędzy tymi produkcjami jest model subskrypcji, który w BBO - w przeciwieństwie do swojego kolegi, jest zwolniony z płacenia jakiegokolwiek abonamentu. Gra oferuje na początku 10-dniową wersję próbną, jednak potem, aby kontynuować zabawę trzeba wykupić abonament, który kosztuje 6,99$ miesięcznie. Amerykańska wersja jest z tego zwolniona, co jest nieco dziwnym przypadkiem.

Jeżeli chodzi o samą grę, gracz wciela się w rolę kapitana statku w czasie, gdy piraci przemierzają szerokie i głębokie morza. Poznamy podstawowe elementy sterujące naszym statkiem i ruszymy do boju z przeciwnikami. Mamy do wyboru tzw. "karierę zawodową", gdzie możemy wcielić się w wojownika, kupca, bądź podróżnika. Każda z tych klas oferuje unikalny styl rozgrywki, inny statek, zadania i umiejętności.

Oczywiście nasza postac może zejśc na ląd, który może dowolnie eksplorować, zdobywać skarby, pokonywac rozmaite stwory zamieszkujące wyspy, poznawać innych graczy i ciekawą fabułę wraz z kolejnymi postaciami NPC.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez konrad26 około 14 lat temu


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube