Broforce

Broforce cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowePlatformoweSci-fiPost-apo2d
Oficjalna Strona

Broforce to platformowa gra akcji, która nawiązuje do najlepszych filmów dawnego kina akcji.

Ta gra jest w gruncie rzeczy parodią dawnego kina akcji, w którym każdy samochód eksplodował, a każdy pistolet miał w magazynku przynajmniej kilkadziesiąt nabojów. Od razu trafia w serca fanów klasycznych filmów nie tylko tematyką, ale również stylistyką - grafika została stworzona w stylu Pixel Art.

Broforce został wyposażony w świetną kampanię, którą możemy przechodzić razem z trzema innymi graczami, którzy mogą grać z nami na jednej maszynie lub mogą być losowymi osobami z sieci. Niezależnie od tego już przy dwóch graczach zaczyna się niezły chaos, ponieważ rozgrywka toczy się na dzielonym ekranie. Akcja jest dynamiczna - każdy strzał zabija, a dodatkowo otoczenie podlega destrukcji, więc sianie pociskami na oślep może zakończyć się zapędzeniem samego siebie w ślepą uliczkę.

Najciekawszym elementem są grywalni bohaterowie, którzy odwzorowują największych kozaków spośród filmowych postaci. Mamy tutaj Rambro, czyli odpowiednik Rambo, Brominatora (Terminator), Bro Maxa (Mad Max), Brochette (Maczeta) i wielu innych. Paleta postaci jest naprawdę spora, w każdej rozgrywce są przydzielane losowo, więc nie sposób nie spróbować gry każdą. Kolejne postacie odblokowujemy także w trakcie rozgrywki. 

Inną parą kaloszy jest tryb "versus", czyli PvP. Umożliwia on wyłącznie wspólną rozgrywkę lokalną - na jednej maszynie. Jeżeli posiadacie klawiatury bez ghostingu to polecam szczególnie ten tryb. Nawet czteroosobowa brygada grająca na jednej klawiaturze w Broforce to przepis na świetną zabawę i kupę śmiechu, zwłaszcza wśród starszych graczy, którzy doskonale znają wszystkich bohaterów gry.

Polecam.


Dodany przez Duch około 7 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube