Broken Ranks

Broken Ranks cover image
3.57 / 5
Głosów:7
3dFantasyRPGTurowe
Oficjalna Strona

Wyobraźcie sobie grę MMORPG, która jest połączeniem Baldur's Gate, Wiedźmina oraz Heroes of Might and Magic. To właśnie Broken Ranks - polska produkcja, która wystartowała na początku 2022 roku. 

Izometryczny widok, dojrzała fabuła, wciągające zadania oraz unikalny system walki - to główne cechy gry. 

"Broken Ranks to podróż przez całe spektrum emocji, które daje rozbudowana i dojrzała historia. Stań się uczestnikiem epokowych wydarzeń, zmieniających kształt świata i jednocześnie poznawaj osobiste losy niezwykłych postaci, zaludniających krainy w Broken Ranks. Wciel się w Taernijczyka, który przez najazd hord Utoru został zmuszony do opuszczenia ojczyzny. Poznaj historię swojego bohatera i napisz ciąg dalszy, wpływając na losy walki Taernijczyków o swój kraj.

Broken Ranks to historia o rozbitych przez wroga szeregach i ich jednoczeniu. To opowieść wygnańca, szukającego swojego miejsca w nowym świecie. To opowieść bohatera, który musi znaleźć w sobie siłę, aby odzyskać to, co mu zabrał najeźdźca. To opowieść o brutalnej rzeczywistości, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania, ale i szanse".

 


Dodany przez guru ponad 2 lata temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube