Burndown

Burndown cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrzelankiWyścigowePost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Burndown to samochodowe Battle Royale w postapokaliptycznym klimacie. Gracze mogą ścierać się na arenie lub brać udział w ekstremalnych wyścigach bez żadnych zasad.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się w świecie, który nie zna czegoś takiego jak człowieczeństwo, współczucie czy litość. Ludzie dla zabawy wysyłają najodważniejszych lub tych najbardziej zbzikowanych na arenę, na której toczone sa brutalne walki na śmierć i życie. "Wybrańcy ludu" mogą zabrać ze sobą swoje zabawki w postaci zmodyfikowanych, opancerzonych i uzbrojonych pojazdów.

Rozgrywka

Zabawa toczy się w jednym z wybranych trybów, pośród których znalazł się niemal klasyczny Battle Royale, a także tryb wyścigowy. W tym pierwszym wypadku gracze walczą na arenie, kierując swoimi pojazdami w walce na śmierć i życie, z której nikt nie może wyjść cało... poza jednym, najlepszym zawodnikiem. Tryb wyścigowy przenosi użytkowników na tor, na którym bez żadnych zasad ścigają się o pierwsze miejsce. W tym wypadku sama brutalność i wola przetrwania nie wystarczy.

Wśród dostępnych pojazdów pojawiają się bardzo ciekawe, stylowe egzemplarze, które można wyposażyć w rozmaite rodzaje broni. Pośród dostępnych narzędzi mordu znalazły się między innymi wyrzutnie rakiet, miotacze płomieni i karabiny maszynowe.

Technikalia

Burndown prezentuje nietpowy, nieco komiksowy styl trójwymiarowej grafiki. Gra toczy się w całości w czasie rzeczywistym.

Za produkcję odpowiada rosyjskie studio BigBro Games.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube