Cabal Online

Cabal Online cover image
3.52 / 5
Głosów:787
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Cabal Online jest zdaniem wielu graczy najlepszym darmowym MMORPG-iem.

Nie są oni w tym przypadku uprzedzeni, ponieważ Cabal trzyma naprawdę wysoki poziom (jak na darmową grę z przyjaznym item shopem, który nie czyni gracza z „grubszym portfelem” nie do pokonania przez gracza niedotującego). Chodzi tutaj zarówno o grafikę czy wielkość świata (zamknięte mapy, ale ich ilość oraz wielkość jest w pełni zadowalająca) jak i rozbudowanie i różnorodność.

Wygląd używanych skilli doprawiony elementami zręcznościowymi oraz niesamowitą dynamiką potrafi naprawdę zachwycić. Klimat gry jest utrzymany w fantastycznym cyberpunku, dlatego cybernetyczne pojazdy lub lewitujące deski, na których gracze mogą przemierzać świat Cabala są normalnym, codziennym widokiem. Ilość zbroi oraz broni dostępna w grze potrafi także zaskoczyć.

Kolejnymi wielkimi zaletami gry jest doskonały system PvP, system questów, który niewątpliwie uatrakcyjnia zdobywanie doświadczenia czy też dostępne dla prawdziwych śmiałków dungeony co sprawia, że Cabal nie nudzi się po tygodniu grania. W grze dostępnych jest 6 różnorodnych profesji: klasyczne - warrior, blader, wizard, jak i klasy bardziej hybrydalne – force blader, force shielder, force archer – które łącza w sobie właściwości fizyczne jak i magiczne. Można pisać długo o craftingu dostępnym w grze, systemie petów czy innych innowacyjnych rozwiązaniach, jednak zajęło by to wiele stron, a recenzja ta ma być zwięzła.

Najlepiej jest samemu sprawdzić wszystkie te wspaniałości…

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


418 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube